Certyfikaty

RadixDoktor Krzysztof Wyrembelski

Właścicielem i kierownikiem przychodni jest doktor Krzysztof Wyrembelski, Ten doświadczony lekarz jest znanym i uznanym specjalistą w protetyce stomatologicznej i specjalistą w stomatologiizachowawczej. Osiągnięcia doktora Krzysztofa Wyrembelskiego, zostały uhonorowane wieloma wyróżnieniami. Sam doktor Krzysztof Wyrembelski, jest szczególnie dumny z Medalu za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej przyznanego mu przez Rektora i Senat Akademii Medycznej w Poznaniu, a także za umieszczenie jego notki biograficznej w prestiżowym leksykonie Who is Who w Polsce.

Fachowość oraz kwalifikacje

Nasza fachowość oraz kwalifikacje zostały docenione i uhonorowane wielokrotnym przyznaniem Certyfikatów Najwyższa Jakość w Medycynie za najwyższą jakość kompleksowych usług stomatologicznych świadczonych w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wyróżnienie to zostało przyznane nam przezWielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością działające pod Honorowym PatronatemWojewody Wielkopolskiego i Ministra Gospodarki i Pracy.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologiczno – Medycznym LASERDENT możecie Państwo liczyć na miłą obsługę, najnowocześniejsze techniki zabiegowe na profesjonalnym sprzęcie najnowszej generacji, a od strony fachowej na doświadczonych lekarzy specjalistów z wieloletnią praktyką.

Możemy pochwalić się również otrzymaniem Certyfikatu “Przyjazna Przychodnia”. Przyznawany jest on jednostkom służby zdrowia zapewniającym pacjentom najwyższe standardy w następujących obszarach: obsługa pacjenta, przestrzeganie praw pacjenta, stosowane metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług, budowanie potencjału organizacji usług medycznych. Przyznanie certyfikatu “Przyjazna Przychodnia” poprzedzone jest wielomiesięcznym audytem kontrolnym.W Wielkopolsce wymagane kryteria spełniły jak dotychczas jedynie dwie przychodnie.

 

przyjazna_przychodnia

 

910

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

5

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4