O nas

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Medyczne “Laserdent” Wyrembelski

centrum stomatologii poznańSpecjalistyczne Centrum Stomatologiczno – Medyczne “LASERDENT” Wyrembelski zostało wpisane do Rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej decyzją Wojewody Wielkopolskiego z dnia 14 kwietnia 1999 roku pod numerem 30 / 5039 – 5.+

Nasi pacjenci mają zapewnioną pełną i kompleksową opiekę stomatologiczną opartą na najnowocześniejszych metodach leczenia, oraz aktualnych osiągnięciach technologicznych.

Specjalizujemy się w koronach i mostach pełnoceramicznych wykonywanych w systemie cyfrowym LAVA 3M USA, a także w koronach i mostach wykonywanych tradycyjnie na podbudowie metalowej ze szlachetnych stopów dentystycznych.

W naszym Centrum Stomatologii działają następujące poradnie:

Medal za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej oraz umieszczenie notki biograficznej w prestiżowym leksykonie Who is Who

Właścicielem i kierownikiem Centrum Stomatologii Laserdent z Poznania jest doktor Krzysztof Wyrembelski, Ten doświadczony lekarz jest znanym i uznanym specjalistą w protetyce stomatologicznej i specjalistą w stomatologii zachowawczej. Osiągnięcia doktora Krzysztofa Wyrembelskiego jako dentysty, zostały uhonorowane wieloma wyróżnieniami. Sam doktor Krzysztof Wyrembelski, jest szczególnie dumny z Medalu za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej przyznanego mu przez Rektora i Senat Akademii Medycznej w Poznaniu, a także za umieszczenie jego notki biograficznej w prestiżowym leksykonie Who is Who w Polsce.

Doskonalenie jakości oferowanych świadczeń zdrowotnych

centrum stomatologiczne poznańPriorytetem w naszych działaniach jest, zarówno stałe doskonalenie jakości oferowanych świadczeń zdrowotnych, jak i zapewnienie pacjentom maksymalnego komfortu i zadowolenia podczas wizyty u dentysty. Szczególny nacisk położono na stworzenie takich warunków przyjmowania dzieci, aby nie dopuścić do powstania u małych pacjentów niechęci do wizyt u dentysty.

Oferujemy pełen zakres metod leczenia zębów, począwszy od tradycyjnych z użyciem wiertła, poprzez leczenie ,,bez borowania”  laserem jagowo – erbowym lub żelem Carislov, na najnowszej metodzie ozonoterapii kończąc. W terapii parodontozy stosujemy laser biostymulacyjny, ozonoterapię oraz sprawdzone metody chirurgiczne i farmakologiczne.

Brakujące zęby możemy uzupełnić w sposób tradycyjny tzn. protezami wyjmowanymi, albo też koronami lub mostami porcelanowymi. Braki w uzębieniu uzupełniamy również, wykorzystując implanty dentystyczne.

Defekty kolorystyczne likwidujemy w naszych gabinetach dentystycznych przy użyciu licówek lub koron ceramicznych, lub jeśli jest to możliwe stosując nowoczesne, bezpieczne środki wybielające.

W leczeniu ortodontycznym dzieci, oraz osób dorosłych specjaliści z naszych gabinetów dentystycznych mają do dyspozycji pełną gamę aparatów, od tradycyjnych zdejmowanych, do nowoczesnych aparatów stałych z prawie niewidocznymi zamkami ceramicznymi.

Posiadamy autoryzację firmy Nobel Biocare – najbardziej znanego i uznanego wytwórcy systemów implantacyjnych.

Nasza fachowość, oraz kwalifikacje zostały docenione i uhonorowane wielokrotnym przyznaniem Certyfikatów Najwyższa Jakość w Medycynie za najwyższą jakość kompleksowych usług stomatologicznych świadczonych w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wyróżnienie to zostało przyznane nam przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością działające pod Honorowym Patronatem Wojewody Wielkopolskiego i Ministra Gospodarki i Pracy.

Przyjazna Przychodnia

centrum stomatologiczno-medyczneMożemy pochwalić się również otrzymaniem Certyfikatu “Przyjazna Przychodnia”. Przyznawany jest on jednostkom służby zdrowia, w tym gabinetom stomatologicznym,  zapewniającym pacjentom najwyższe standardy w następujących obszarach: obsługa pacjenta, przestrzeganie praw pacjenta, stosowane metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług, budowanie potencjału organizacji usług medycznych. Przyznanie certyfikatu “Przyjazna Przychodnia” poprzedzone jest wielomiesięcznym audytem kontrolnym.W Wielkopolsce wymagane kryteria spełniły jak dotychczas jedynie dwie przychodnie.

logo przyjazna przychodnia foto

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii LASERDENT możecie Państwo liczyć na miłą obsługę, najnowocześniejsze techniki zabiegowe na profesjonalnym sprzęcie najnowszej generacji, a od strony fachowej na doświadczonych lekarzy specjalistów z wieloletnią praktyką.

Bezpłatny parking

Dla klientów dostępny jest duży bezpłatny parking, również dla rowerów, znajdujący się za budynkiem. Wjazd przez bramę.

Monitoring

Obiekt dla Państa i naszego bezpieczeństwa jest chroniony systemem kamer podłączonych do stacji monitorowania.